Glasanje

Mjesto gdje se naši forumaši druže i upoznavaju. Obavezno upišite nešto o sebi..
Zaključano
Poruka
Autor/ica
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Glasanje

#1 Post Postao/la koltrina »

Kako glasati i za koga glasati?
Veoma jednostavno, sa sobom trebate ponijeti osobnu kartu koju ćete predočiti da vam se da lista kandidata. Na stolu Vas čeka najvjerojatnije kemiska<olovka. Nakon što ste pročitali imena kandidata obavezno se osvrnite hoće li vam tko dati mig. Molim lijepo mu vratite osmjehom. Kada ste utvrdili na kojem je broju vaš kandidat nikako ga nemojte križati ili okruživati, jer to je greška na koju svi čekaju. Zato da bi bili sigurni da ste ispravno postupili zaokružite najvećeg suparnika vašeg kandidata sa mogućnošću da završetak kruga bude prema gore tako da izgleda kao omča, što u stvari i jeste istina.
Veoma brzo kroz par mjeseci ukoliko on dodje na vlast moguće da se i objesi zbog neuspjeha iako je danas malo takvih. No preostalo vam je ono zadnje zadovoljstvo da uvjek pred svakim možete pljuvati po istom poradi neizvršenja svojih obećanja.
Zamislite da kojim slučajem pobjedi Vaš kandidat tog zadovoljstva u toj mjeri sigurno nebi imali. Poradi gore narečenog obavezna izadjite na glasanje /izbore/. Medjutim i zvjeri se glasaju pa je to u zadnje vrijeme nekako prikladnija riječ.
<b7 <b9 <a7
Avatar
pipecro
Postovi: 22
Pridružen/a: 15. 12. 2009. (00:53)
Lokacija: Trpanj, Peljesac

Re: Glasanje

#2 Post Postao/la pipecro »

Kako glasati i za koga glasati?
Veoma jednostavno, sa sobom trebate ponijeti osobnu kartu koju ćete predočiti da vam se da lista kandidata. Na stolu Vas čeka najvjerojatnije kemiska<olovka. Nakon što ste pročitali imena kandidata....
Hvala na uputama, pokusao sve sto si napisao ali nije islo... nikako da procitam imena kandidata do kraja (ispovracam se svaki put).... sta da radim ????<a9 <a9 <a9
IMPERARE SIBI MAXIMUM IMPERIUM EST
(vladati nad sobom najveca je vlast)
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Glasanje

#3 Post Postao/la koltrina »

Ako zaokružiš (objesiš) prvoga nemoj drugoga i obrnuto, a za ostalo te zabole banana sve jedno koristi i od jednog i drugog. >piva> >>vjesala> <b7 <b9 <a7
Ako sam što zabrljao oprosti trese me fibra. <a4
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Glasanje

#4 Post Postao/la koltrina »

Pošto je naša Udruga,što je vidljivo iz Statuta, tojest izvorišne odredbe na kraju stoji:
Policiska udruga branitelja PU Dubrovnik 91. je nestranačka, neprofitna i samostalna udruga.
Poradi gore navedenog samo pozivamo da izidjete na izbore bez da faoriziramo kandidate i da im dajemo podršku, kao što su to učinile poneke udruge proistekle iz Domovinskog rata. Ukoliko ste negdje u glasilima pročitali popis navedenih udruga kojih nije mali broj mogli ste primjetiti da ih dobar broj ima sa predznakom policije. Medjutim kako sam već naveo ukoliko bi bilo koga faorizirali na ovim stranicama činili bi povredu Statuta udruge. Pošto sam osobno otvorio ovu temu dužnost mi je bila da ovo napišem radi mogućih krivih tumačenja ove teme te moguće povreda Statuta.
Misli na Vas <a7 <b7 <b9 <a7
Avatar
etna
Postovi: 100
Pridružen/a: 22. 11. 2009. (06:13)
Lokacija: pod zemljom

Re: Glasanje

#5 Post Postao/la etna »

NISU MOJI KANDIDATI <c2 <a4
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Glasanje

#6 Post Postao/la koltrina »

Otvoreno je . Kreni što stojiš.? Idemo na glasanje. Nemožeš falit oba su crvena ( ovo je već za temu BOJA). Vidi kako grmi, i Bog se ljuti na nas Hrvate.
Njih ste htjeli izjasnite se. >vatromet> >piva> >>jaja> <b6

<b7 <b8 <b9 <a7
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Glasanje

#7 Post Postao/la koltrina »

STO posto ispalo na crveno.!!!! >vatromet> <b8 <b9 <a7
Avatar
Rider
Administrator/ica
Postovi: 268
Pridružen/a: 14. 09. 2009. (02:52)
Lokacija: Dubrovnik

Re: Glasanje

#8 Post Postao/la Rider »

>smjeh>
Nikad ne prilazite jarcu sprijeda, konju odzada, ni budali s bilo koje strane.
Zaključano