Crvenilo

Mjesto gdje se naši forumaši druže i upoznavaju. Obavezno upišite nešto o sebi..
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Crvenilo

#1 Post Postao/la koltrina »

Od početka pa do kraja sve se crveni. >piva> <b9 <a7
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Crvenilo

#2 Post Postao/la koltrina »

Nemoguće, jutros kroz grad na svakom semaforu upali mi crveno. Nisam ni obraćao toliku pažnju, no primjetim kako vozim za kojim autom kada koči isto tako crveno stop svjetlo. Dolazim i ulazim u bolnicu vidi vraga ono svaka vrata crvena, svaka natpisna ploča crvena.
Na opće iznenadjenje vadim krv, zar je moguće ponovno crveno.
Sve se usput pitam što se ovo dešava samnom da vidim samo crvenu boju kada na komandnoj tabli pojavi se crvena lampica od goriva. "Majku ti tvoju ma tebe ću ugasit pa koliko koštalo da koštalo" pomislim u sebi pa podjem na Ininu pumpu. Bogami ulio sam četristo pedeset /45o,00/ kuna goriva nije baš da je jeftino, ali nemogu brate mili svuda gledat crveno. Na banku nisam ni smio otići da vidim u kojoj mi je boji račun. Pa sretno vam bilo, makar i crveno.

<b8 <b9 <a7
Avatar
etna
Postovi: 100
Pridružen/a: 22. 11. 2009. (06:13)
Lokacija: pod zemljom

Re: Crvenilo

#3 Post Postao/la etna »

Koltrina i ti si crven, jesi jesi vidio sam te imaš crvenu trenerku. <a3 <a4 >piva>
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Crvenilo

#4 Post Postao/la koltrina »

Kada mi prorade hemroidi isto su crveni (usrano govno jedno). <b9 <a7
PS. nemogu skuhat nikako ovu Etnu a ništa mi nije kriva. <b9 <a7
Avatar
etna
Postovi: 100
Pridružen/a: 22. 11. 2009. (06:13)
Lokacija: pod zemljom

Re: Crvenilo

#5 Post Postao/la etna »

Kakav si ti kanibal, zašto bi me kuhao? Ma dosta mi je što sam od sebe kuham. Zato se nemoj uopće približavati meni, pun sam vatre, ta ime mi kaže. <a3 <a4
Odgovori