Brbljaonica

Mjesto gdje se naši forumaši druže i upoznavaju. Obavezno upišite nešto o sebi..
Poruka
Autor/ica
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Brbljaonica

#31 Post Postao/la koltrina »

Bio si bio maloprije vidio sam te. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar
Rider
Administrator/ica
Postovi: 268
Pridružen/a: 14. 09. 2009. (02:52)
Lokacija: Dubrovnik

Re: Brbljaonica

#32 Post Postao/la Rider »

Ma isprobavam ubaciti neke nove smajliće na forum, još uvijek nisam skenirao Dubrovačke vjesnike iz 1991 i 1992. godine pa sam sada oko toga a samo nakratko navratim da vidim što ima... pozdrav... ;) ,
a našao sam jednog smajlića što se sakriva iza koltrine pa ga ubacim ovih dana...
Nikad ne prilazite jarcu sprijeda, konju odzada, ni budali s bilo koje strane.
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Brbljaonica

#33 Post Postao/la koltrina »

Samo radi, a mene ne direaj ostavi me tamo iza.
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Brbljaonica

#34 Post Postao/la koltrina »

Što je koltrina? Koltrina je zavjesa zastor uglavnom u Dalmaciji i priobalnom jadranskom području na prozoru (ponistri) služi kao ukras, kao zastor da se ne vidi unutrašnjost prostorije, da sakrije radoznalca iza sebe dok promatra radoznalo na susjede i prolaznike, ble ble ble. to vam je koltrina i zato sam uzeo naziv koltrina da vas vidim i promatram dok vi nagadjate jesam li tu i tko sam. :?:
Ovo pišem jer sam čuo da se pojedinci interesiraju tko stoji iza koltrine, čak sam sudjelovao u nekim raspravama (neću dalje)....
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Brbljaonica

#35 Post Postao/la koltrina »

dvanaest registriranih nažalost više od pola nepismenih jer uopće ne piše, nije vrag da nema nijednu temu za pisanje ili su toliko :oops: pa nemaju hrabrosti da se jave. Neke posebno očekujemo aplaudirat ću čitavo večer daj javite se ovo je puno lakše nego što mislite. :lol:
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Brbljaonica

#36 Post Postao/la koltrina »

vrijeme je šetnje za sat vremena se vraćam ajde navalite da mi bude malo interesantnije moram sada vani radi svakodnevne rekreacije moje srce tako slabo kuca zato tražim malo akcije. Koliko sam napisao motivaciskih tema a nitko da krene, ajde sjetite se pa vi pokrenite neku temu moguće da nebudem imao komentara. :lol:
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Brbljaonica

#37 Post Postao/la koltrina »

razočarajuće, laku noć.
Avatar
Rider
Administrator/ica
Postovi: 268
Pridružen/a: 14. 09. 2009. (02:52)
Lokacija: Dubrovnik

Re: Brbljaonica

#38 Post Postao/la Rider »

Koltrina pa gdje si???

Za koji dan moram ubaciti onaj chat...

Nemoj da bude razočaravajuće, čitaju se komentari (jedan dan u isto vrijeme bilo nas je 14 na forumu), a oko nove godine ide tečaj iz informatike...

Nego da i ti napišeš koju kolumnu, znam da imaš materijala, ubaciš koju sličicu iz onog vremena (znam da imaš), nekoga malo podbodeš sa arhivom...???
Nikad ne prilazite jarcu sprijeda, konju odzada, ni budali s bilo koje strane.
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Brbljaonica

#39 Post Postao/la koltrina »

Nije vrijeme sazrelo ja upadam još uvjek ovako i to je dovoljno. Na kraju kada se svi ispucaju ostat će koji metak i za mene imam nešto u džepu svjetlećih. :lol: :lol:
Avatar
Rider
Administrator/ica
Postovi: 268
Pridružen/a: 14. 09. 2009. (02:52)
Lokacija: Dubrovnik

Re: Brbljaonica

#40 Post Postao/la Rider »

Koltrina ma evo ja tebi tvoj smajlić nije kao iza koltrine ali tu je negdje :a7: , jesu dobri ovi novi smajlići???
Ovaj je za grofa :c2: , :a6:
Nikad ne prilazite jarcu sprijeda, konju odzada, ni budali s bilo koje strane.
Odgovori