Vrijeme

Mjesto gdje se naši forumaši druže i upoznavaju. Obavezno upišite nešto o sebi..
Poruka
Autor/ica
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Vrijeme

#1 Post Postao/la koltrina »

Kakav prekrasan dan, magla,tama, kiša pada sada. Grmi sjeva, što se ovo sprema, poplavile sve ulice grada, sijalica škilji, još struje ima. Neznam dokad, pa se neusudim ništa pisat duže, iz daljine čujem kako gromovi tutnju pa bolje prekinuti i samo Vas pozdraviti. <b9 <a7
Avatar
Rider
Administrator/ica
Postovi: 268
Pridružen/a: 14. 09. 2009. (02:52)
Lokacija: Dubrovnik

Re: Vrijeme

#2 Post Postao/la Rider »

Pohvala koltrini da je otvorio novu temu >piva>

Što kaže moj jedan prijatelj "ptičje vrijeme", to je vrijeme "sove" i "ševe"... >smjeh>

Nego da ti kažem, ne ljutiš se što smo na ti, idem u nedjelju na jedan put od dva tjedna, >pilot> da si bio dobar na forumu ili će biti >sibanje> ..

Navratit ću tu i tamo, ali sam na iphone pa mi je malo nezgodno pisati, komp je ipak komp...

Nadam se upoznavanju na >vatromet> svečanom otvaranju spomenika... >piva>
Nikad ne prilazite jarcu sprijeda, konju odzada, ni budali s bilo koje strane.
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Vrijeme

#3 Post Postao/la koltrina »

Doći ću i javiti se sa lozinkom bez brige potom idemo >piva> <b8 <b9 <a7
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Vrijeme

#4 Post Postao/la koltrina »

Evo i danas roska kišica, obuo sam one jedine šuplje cipele pa su mi mokre noge, popio sam kafu u Gružu, malo su me trgle vatrogasne sirene pa neznam što se dešava žurim doma da vidim na DU-portalu ali nema ništa. Navratio sam malo ovamo tek da se javim pa vidim da je i Jole tu, vidjeli smo se jutros pa ipak još jednom ga pozdravljam. <a6 <b7 <b9 <a7 <b2
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Vrijeme

#5 Post Postao/la koltrina »

Šesti dvanesti dvijetisuće devete bez kiše.(provjereno) <b9 <a7
Avatar
Rider
Administrator/ica
Postovi: 268
Pridružen/a: 14. 09. 2009. (02:52)
Lokacija: Dubrovnik

Re: Vrijeme

#6 Post Postao/la Rider »

koltrina, zaslužio si mjesto moderatora (kad se vratim za dva tjedna)... >da>
Nikad ne prilazite jarcu sprijeda, konju odzada, ni budali s bilo koje strane.
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Vrijeme

#7 Post Postao/la koltrina »

OK samo da te vrijeme prati bez juga, neka ti bude toplo i sunčano. <a <b9 <a7
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Vrijeme

#8 Post Postao/la koltrina »

Evo napokon zahladnilo, da bude snijega kao lani, bilo bi dobro stime da malo potraje. Našoj djeci na veselje, a moguće da bi mogli otvoriti i novu turističku zimsku sezonu. Zamislite sa Srđa start, pred Orlandom cilj, kakav bi to spust bio. Ujedno imamo već pripremljenu dokumentaciju (nekadašnje) žičare, pa samim time pola posla smo ostvarili za planirat i prevoz i povrat skijaša na sam vrh Srđa.
Samo još ubrzat izgradnju golf igrališta, pretećih vila i hotela, mili bože i infrastruktura na startu i na cilju ostvarena. Sobzirom da svi neznamo skijati mogli bi se grudvati na samom golf igralištu pošto će se poravnati padine oko Bosanke.
Vrijeme je za planiranja novih sadržaja, jer je zbilja Vrijeme naklonjeno nama na ovim prostorima, kako za ljetovanja moguće i zimovanja.
Zamislite da još imamo pravi auto-put /izgradjen/, a ne svako malo crtan novim pravcima ma gdje bi bili.
Ali VRIJEME čini svoje moguće vremenom da se što i ostvari. <b7 <b9 <a7
Avatar
etna
Postovi: 100
Pridružen/a: 22. 11. 2009. (06:13)
Lokacija: pod zemljom

Re: Vrijeme

#9 Post Postao/la etna »

Imamo more, što se sekiraš mi ćemo plivajući zaobići Neum i tu smo u Hrvatskoj. <a4
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Vrijeme

#10 Post Postao/la koltrina »

Danas nije vrijeme za kupanje, snijeg svuda oko nas, ceste zamrzle, hvala bogu ima struje pa se možemo grijat. :idea: bježim <b9 <a7
Odgovori