Prevlaka, Vitaljina...

Gradovi, mjesta, sela...
Poruka
Autor/ica
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Prevlaka, Vitaljina...

#1 Post Postao/la koltrina »

Krajnji jug lijepe naše Prevlaka i mjesto Vitaljina što sve znate o tom kraju? :shock:
Avatar
Rider
Administrator/ica
Postovi: 268
Pridružen/a: 14. 09. 2009. (02:52)
Lokacija: Dubrovnik

Re: mjesta, sela

#2 Post Postao/la Rider »

potrudi se, uzmi fotoaparat slikaj i upoznaj nas. Nisu samo ljudi iz Dubrovnika na Forumu.
Usput ja poznam jednu žensku iz Molunta :lol: ..
Nikad ne prilazite jarcu sprijeda, konju odzada, ni budali s bilo koje strane.
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: mjesta, sela

#3 Post Postao/la koltrina »

prvom prilikom auto mi je u kvaru to je za sada opravdanje. :roll:
GROF 91.
Postovi: 50
Pridružen/a: 13. 11. 2009. (08:28)

Re: mjesta, sela

#4 Post Postao/la GROF 91. »

koltrina je napisao/la:Krajnji jug lijepe naše Prevlaka i mjesto Vitaljina što sve znate o tom kraju? :shock:

prevlaka :idea:

eeeee sjećam se da sam s ponosom na vrh jarbola na vrhu prevlake podigo našu hrvatsku trobojnicu

mislim da je to bilo prvi put u povjesti hrvatske da se naš barjak na tom poluotoku zaviorio.( osim možda za vrijeme NDH ) i nadam se da ga niko nikad neće otamo skinit

eto <a7 opet ono famozno JA (ustvari meni je ovo prvi put da to JA prezentiram :oops: )
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: mjesta, sela

#5 Post Postao/la koltrina »

Zamisli ti na prevlaci ja (ponovno) prvi na Konfinu sa zastavom bravo znam tko si zadnji pridjev u mom pisanju nije više lisica sada si VUK. <b8 <b9
Sada si ti na redu da razotkrijemo karte samo ne javno još je rano jer imam nekih drugih planova zato ostajem za <a7 puno te pozdravljam.. <b9
GROF 91.
Postovi: 50
Pridružen/a: 13. 11. 2009. (08:28)

Re: mjesta, sela

#6 Post Postao/la GROF 91. »

koltrina je napisao/la:Zamisli ti na prevlaci ja (ponovno) prvi na Konfinu sa zastavom bravo znam tko si zadnji pridjev u mom pisanju nije više lisica sada si VUK. <b8 <b9
Sada si ti na redu da razotkrijemo karte samo ne javno još je rano jer imam nekih drugih planova zato ostajem za <a7 puno te pozdravljam.. <b9

<c2

bravo i tebi <a7 za konfin. >vatromet>

pa da onaj pridjev pokvarena lisica nikako mi ne leži <a5 a ovo vuk može proć 8-)
ali mi je draži grof 91 >snajper>

pozz <a7
Avatar
Braco
Postovi: 29
Pridružen/a: 15. 09. 2009. (02:23)
Lokacija: Mokošica
Kontakt:

Re: mjesta, sela

#7 Post Postao/la Braco »

GROF 91. je napisao/la:
koltrina je napisao/la:Krajnji jug lijepe naše Prevlaka i mjesto Vitaljina što sve znate o tom kraju? :shock:

prevlaka :idea:

eeeee sjećam se da sam s ponosom na vrh jarbola na vrhu prevlake podigo našu hrvatsku trobojnicu

mislim da je to bilo prvi put u povjesti hrvatske da se naš barjak na tom poluotoku zaviorio.( osim možda za vrijeme NDH ) i nadam se da ga niko nikad neće otamo skinit

eto <a7 opet ono famozno JA (ustvari meni je ovo prvi put da to JA prezentiram :oops: )
Ima li jarbola u županiji na koji nisi podigo našu zastavu? Koliko sam ja skužio, ako si ti onaj za koga ja mislim da jesi, oborio si i visinski rekord postavljanja zastave na najviši jarbol u povijesti Hrvatske :)
U raju je lijepo ali u paklu je ekipa
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: mjesta, sela

#8 Post Postao/la koltrina »

Nesmijem pisati u ime drugoga niti potvrdjivati nečije navode, ali mislim koliko sam i ja (ponovno) skužio da je on taj. Vražije se penje skidam kapu ja nebih imao te hrabrosti, najviše što sam se popeo je pola stupa od dalekovoda, pa su me skoro na konope trebali spuštat. Šteta trebao sam tamo i ostati. <a7 <b9
Avatar
etna
Postovi: 100
Pridružen/a: 22. 11. 2009. (06:13)
Lokacija: pod zemljom

Re: Prevlaka, Vitaljina...

#9 Post Postao/la etna »

Je je baš ti je Istra tako velika, ha haaaaaaaaaaaaaaaa. <a4 >plaz>
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Prevlaka, Vitaljina...

#10 Post Postao/la koltrina »

Je je, nisi ti nikad bio u Istri... <b7 <b8 <b9 <a7
Odgovori