Konavoski vez

Konavoski, paški..., gobleni
Poruka
Autor/ica
Avatar
Braco
Postovi: 29
Pridružen/a: 15. 09. 2009. (02:23)
Lokacija: Mokošica
Kontakt:

Konavoski vez

#1 Post Postao/la Braco »

Upravo završavam jedan goblen pa bi sad htio započet jedan konavoski vez. Treba mi savjet, koji bod ide u konavoski vez :D
U raju je lijepo ali u paklu je ekipa
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Konavoski vez

#2 Post Postao/la koltrina »

Oprosti dali ti pleteš čarapice trebale bi mi tri čarape <b8
Avatar
Rider
Administrator/ica
Postovi: 268
Pridružen/a: 14. 09. 2009. (02:52)
Lokacija: Dubrovnik

Re: Konavoski vez

#3 Post Postao/la Rider »

Oprostite, molim vas, za sve članove foruma, a piše i u pravilima foruma da nema podjebavanja, posebno prama Bracu. Taj me čovjek zadužio puno, puno. kad mi je najteže bilo on je bio tu... Molim Vas da se malo suzdržavate. Hvala vam unaprijed. <c1
Nikad ne prilazite jarcu sprijeda, konju odzada, ni budali s bilo koje strane.
Avatar
etna
Postovi: 100
Pridružen/a: 22. 11. 2009. (06:13)
Lokacija: pod zemljom

Re: Konavoski vez

#4 Post Postao/la etna »

Javno se ispričaj :mrgreen:
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Konavoski vez

#5 Post Postao/la koltrina »

Javno se ispričavam i nije bila namjera da bilo koga povrijedim već je mala šala,a ujedno motivacija da se javi na forumu. <b2 <a9
Avatar
Braco
Postovi: 29
Pridružen/a: 15. 09. 2009. (02:23)
Lokacija: Mokošica
Kontakt:

Re: Konavoski vez

#6 Post Postao/la Braco »

koltrina je napisao/la:Oprosti dali ti pleteš čarapice trebale bi mi tri čarape <b8
Samo vunene i to one ličke od grube nečešljane vune.
U raju je lijepo ali u paklu je ekipa
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Konavoski vez

#7 Post Postao/la koltrina »

Svaka ti čast, a on kaže nije ti on za pletenje već samo veze. Svaka čast Braco i javljaj se češće valjda nije manje dosadno nego iglice. Noću bodi brate do mile volje, sada daj malo pričaj sa ljudima ovako preko ovog našeg foruma mislim da ima tema, ako su dosadne ti provaaj nešto pokrenut ali bez igala. <b8 <b9 <a7
Avatar
Braco
Postovi: 29
Pridružen/a: 15. 09. 2009. (02:23)
Lokacija: Mokošica
Kontakt:

Re: Konavoski vez

#8 Post Postao/la Braco »

koltrina je napisao/la:Svaka ti čast, a on kaže nije ti on za pletenje već samo veze. Svaka čast Braco i javljaj se češće valjda nije manje dosadno nego iglice. Noću bodi brate do mile volje, sada daj malo pričaj sa ljudima ovako preko ovog našeg foruma mislim da ima tema, ako su dosadne ti provaaj nešto pokrenut ali bez igala. <b8 <b9 <a7
Pletem i džempere, šalove i rukavice. Ma pletem sve živo. Vezem, štrikam, šijem i ušivam. Malo me jebe vid ali nabavit ću cvike a onda krećem u masovniju proizvodnju. Čak kontam otvorit butik gdje ću izlagat svoje proizvode pa ih prodavat. Na primjer, moći će se kupit komplet džemper, rukavice, šal i čarape a sve po povoljnim cijenama. Bit će i napica za velike i male stolove, a kontam radit i koltrine.

A sad bez zajebancije, tko to može zamislit iglicu u mojim ćopastim prstima, mene kako pletem ili vezem a ne vidim novine pročitat, ubadam bodove, uvlačim konac u iglicu (još nisam nabavio cvike) ili trošim dragocjeno vrijeme na vezove i goblene. :lol:

Da ne bude skroz zajebancija, moja kćer to radi pa joj rado omogućim da se bavi s tim jer bolje to nego da visi po narodnjacima. >>win>
U raju je lijepo ali u paklu je ekipa
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Konavoski vez

#9 Post Postao/la koltrina »

pokrenulo se nešto javljaj se i na druge teme >ples> >da> <b9 <a7
Avatar
Braco
Postovi: 29
Pridružen/a: 15. 09. 2009. (02:23)
Lokacija: Mokošica
Kontakt:

Re: Konavoski vez

#10 Post Postao/la Braco »

koltrina je napisao/la:pokrenulo se nešto javljaj se i na druge teme >ples> >da> <b9 <a7
Nisam baš često tu jer nije bilo nekih aktivnosti na forumu iako sam ja Jošku predložio da napravi forum pa da se malo družimo virtualno kad se ne viđamo u stvarnom životu.

Eto, obećavam da ću malo češće svrnut i povirit ima li koji novi recept ili ideja za goblen. Iako me malo više zanimaju slike i video zapisi iz "onih" vremena koja nas ovdje okupljaju.
U raju je lijepo ali u paklu je ekipa
Odgovori