Komentar

Saznajte sve o novostima na forumu, pohvalite i pokudite nas, napišite ako imate nekakvih teh. poteškoća sa forumom..
Poruka
Autor/ica
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Komentar

#21 Post Postao/la koltrina »

Kiša pada danima nigdje nikoga, Ja /ponovno) sam pekao rakiju oop. još uvjek se može a kada udjemo u Europu peći ću destilat. Nego virim iza koltrine pa mi dosadilo hoćeli netko više da se pojavi sa kakvom idejom. Još ću čekati.
mayday_bbb
Postovi: 6
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (23:42)

Re: Komentar

#22 Post Postao/la mayday_bbb »

Evo da ne ispadne da se nitko ne javlja.
Iz ZG sam a ne iz DU, nisam policajac, zbog mladosti nisam sudionik DRa, ali me te teme i to vrijeme zanima, zbog više razloga ali i zato da jednog dana o tome mogu pričati djeci.
Ovdje sam po Bracinom naputku, pohvaljujem administratora za trud, a osobno ću rado pročitati istinita svjedočanstva sudionika DRa, kao sjećanje na sve pokojne, kao upozorenje za budućnost i u inat ko-nas-bre-zavadi demokratima i liberalima na obje strane.
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Komentar

#23 Post Postao/la koltrina »

Napokon !!!
Vidim da se ipak okreće (netko je rekao),ja (ponovno) uzdam se i vjerujem da ima mladih ljudi koje interesira što su im doživili očevi, braća,rodjaci susjedi na kraju sudržavljani, na znanje njima i drugima da je ovaj "Forum" ponajviše zbog toga i osmišljen, ujedno kroz upoznavanje najbliže povjesti od samih učesnika za zabavu jer tako puno lakše ide u uho i sjećanje. Molim sve one koji nisu sudionici na ovom prostoru da se ipak uključe sa svojim komentarima ukoliko primjete neke nerealnosti u svemu, kao i to da pažljivo prate i čitaju sve ove stranice pa neka se javljaju sa svojim pozitivnim kao i negativnim primjedbama.
Za one koji se tek uključuju // "ja" (ponovno) // je kada pišem i kada sebe stavljam u prvom licu jednine što nam je manje više svima mana . Sada se vraćam na "Brbljaonicu", samo malo dojlje niz forum.
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Komentar

#24 Post Postao/la koltrina »

naslov "Upoznavanje i druženje" na ovom forumu.
GROF 91.
Postovi: 50
Pridružen/a: 13. 11. 2009. (08:28)

Re: Komentar

#25 Post Postao/la GROF 91. »

EEEE BOG LJUDIIII.............
pozdrav svima i pohvala raspisanom koltrini. koltrina najviše mi se sviđa naziv za kundak. naguzina :lol: duhovito .
Evo sam danas ušo na forum i kako mi se čini nema razgovorljivih članova. a neznam ni koliko ih tj. nas uopće ima :?:
novi sam u ovakim stvarima te nisam neki " kompjuteraš " a mislim da se za sada dobro snalazim...
zasad toliko. BOG
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Komentar

#26 Post Postao/la koltrina »

odlično ti ide sve sam pročitao, a ovakvih izraza što sam spomenuo može se još skombinirati pa će toga biti u narednim pričama. Kasno sam došao sa PRC-a pa mi nije do pisanja umoran sam. Za koltrinu idem.
Avatar
Rider
Administrator/ica
Postovi: 268
Pridružen/a: 14. 09. 2009. (02:52)
Lokacija: Dubrovnik

Re: Komentar

#27 Post Postao/la Rider »

Malo sam preuredio forum, bilo je puno spamova, ne okreneš se a već četiri nova člana....
Nadam se da ćete se priviknuti...
Ajmo koltrina navali.... :piva:
Nikad ne prilazite jarcu sprijeda, konju odzada, ni budali s bilo koje strane.
Odgovori