UJEDINJENJE PUB91 I UDRUGE SJP GROF

Saznajte sve o novostima na forumu, pohvalite i pokudite nas, napišite ako imate nekakvih teh. poteškoća sa forumom..
Poruka
Autor/ica
asuljev3
Postovi: 27
Pridružen/a: 22. 11. 2010. (08:39)

UJEDINJENJE PUB91 I UDRUGE SJP GROF

#1 Post Postao/la asuljev3 »

:win: :win:
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: UJEDINJENJE PUB91 I UDRUGE SJP GROF

#2 Post Postao/la koltrina »

Bilo bi to lijepo i sasvim normalno, treba sjesti za stol i razgovarati. Osobno ću to potaknuti kod Ante, ali on je još malo kao predsjednik. :b9: :a7:
asuljev3
Postovi: 27
Pridružen/a: 22. 11. 2010. (08:39)

Re: UJEDINJENJE PUB91 I UDRUGE SJP GROF

#3 Post Postao/la asuljev3 »

Mislim da bi zajedno postigli više,a itrebalo bi malo više komunicirat sa Grofovima mislim da su iznijeli najveći teret u domovinskom ratu bar znam kad je pokojni predsjednik dijelio odličja u gružu njih su poslali čini mi se na teren negdje na Slunj nisam siguran 100% ALI MISLIM DA NI JEDAN NIJE BIO U LUCI TAJ DAN AKO SE NEVARAM sad jeli to bilo slučajno ili namjerno otom potom. :da: Prst gore za grofove
Avatar
Rider
Administrator/ica
Postovi: 268
Pridružen/a: 14. 09. 2009. (02:52)
Lokacija: Dubrovnik

Re: UJEDINJENJE PUB91 I UDRUGE SJP GROF

#4 Post Postao/la Rider »

asuljev3 je napisao/la:Mislim da bi zajedno postigli više,a itrebalo bi malo više komunicirat sa Grofovima mislim da su iznijeli najveći teret u domovinskom ratu bar znam kad je pokojni predsjednik dijelio odličja u gružu njih su poslali čini mi se na teren negdje na Slunj nisam siguran 100% ALI MISLIM DA NI JEDAN NIJE BIO U LUCI TAJ DAN AKO SE NEVARAM sad jeli to bilo slučajno ili namjerno otom potom. :da: Prst gore za grofove
Slažem se da su Grofovi iznijeli najveći teret u obrani Dubrovnika, sjetimo se samo 06. prosinca 1991 i Srđa. Bio je i film o njima ovdje na forumu, razdijeljen je Grofovima, barem one koje ja poznam (kad uhvatim malo vremena opet ću ga staviti)...

Sad dobivamo novog predsjednika, a čini mi se i oni, pa nek se dogovore.

Bilo je Grofova i ovdje na forumu, ali sve je zamrlo, posao, obaveze...

Što se tiče podjele odličja u Luci Gruž, o zapostavljanju svih pripadnika MUP-a koji su sudjelovali u obrani Dubrovnika, pisao je bivši načelnik uprave gospodin Jasprica još davne 1992. godine. Evo link, pogledaj (nalazi se u našoj arhivi)...

Kod: Označi sve

http://www.dubrovnik-policija-91.com/images/stories/iz_medija/16.pdf
Pozdrav.. :piva:
Nikad ne prilazite jarcu sprijeda, konju odzada, ni budali s bilo koje strane.
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: UJEDINJENJE PUB91 I UDRUGE SJP GROF

#5 Post Postao/la koltrina »

prava tema prikuplja zainteresirane bravo za ideju as. :win: :b9: :a7:
asuljev3
Postovi: 27
Pridružen/a: 22. 11. 2010. (08:39)

Re: UJEDINJENJE PUB91 I UDRUGE SJP GROF

#6 Post Postao/la asuljev3 »

JOŠKO IMAM CD DOMA JA SAM TRAŽIO OD MAROJA DA MI SNIMI SA VHS-A I TAKO SU DOSPJELI I KOD OSTALIH.SLUČAJNO JER NA JEDNOM
asuljev3
Postovi: 27
Pridružen/a: 22. 11. 2010. (08:39)

Re: UJEDINJENJE PUB91 I UDRUGE SJP GROF

#7 Post Postao/la asuljev3 »

JER NA JEDNOM MI SE OTAC MALO POJAVLJUJE
asuljev3
Postovi: 27
Pridružen/a: 22. 11. 2010. (08:39)

Re: UJEDINJENJE PUB91 I UDRUGE SJP GROF

#8 Post Postao/la asuljev3 »

koltrina sviđami se vaš članak na blogu iza koltrine gdje spominjete meni neke vrlo drage ljude,svaka čast hvala vam :c1:
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: UJEDINJENJE PUB91 I UDRUGE SJP GROF

#9 Post Postao/la koltrina »

nema na čemu samo sam iznio moj osobni stav jer sam imao nekih upita (navodno znati će se). <b9
P.S. u svezi gornjih komentara mi smo bili otvorena Udruga kao što smo i danas s time da se poštiva naš Statut. Druga stvar ako smo bili zajedno toj. ista postrojba na početku što to nebi mogli biiti i danas. (prenosim mišljenje još uvjek aktuelnog predsjednika Udruge). Na kraju ima dole ispod rubrika pitajte predsjednika .... :win: :b9: :a7:
Avatar
etna
Postovi: 100
Pridružen/a: 22. 11. 2009. (06:13)
Lokacija: pod zemljom

Re: UJEDINJENJE PUB91 I UDRUGE SJP GROF

#10 Post Postao/la etna »

Ma što vi trabunjate bilo im je ponuđeno, ali oni su samostalni strelci, ili se barem tako osjećaju. :a3: :a4:
Odgovori