Brbljaonica

Mjesto gdje se naši forumaši druže i upoznavaju. Obavezno upišite nešto o sebi..
Poruka
Autor/ica
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Brbljaonica

#21 Post Postao/la koltrina »

nikako radi seksa, a ti prosudi tko sam pa vidim da si bio policajac, dosta toga je napisano da možeš razotkriti makar mali dio o meni u ovom dosadašnjem pisanju ili nisi sve pročitao, jer ima tema na više stranica pa sve pregledaj, a ne nasjesti na jednu zafrkanciju. :lol:
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Brbljaonica

#22 Post Postao/la koltrina »

Jole daj se ti malo javi ta policija je uvjek bila sumljičava pa provjeru po ko zna koliko puta banalne stvari. Daj kakvu poduku kolegama (ne ljuti se) za otkrivanje identiteta makar muško žensko ako ništa drugo. Ćirim da vidim rezultate.
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Brbljaonica

#23 Post Postao/la koltrina »

imam jednu ideju pa čekam reakciju ostalih, a radi se naime da se prisjetimo pojedinih ljudi, prijatelja,kolega, suboraca kako bi sve nabrojao nije ni bitno te da ih potaknemo da se malo uključe u ovu našu udrugu. Moguće ima prijedloga da se pojedinačno već poznati članovi udruge zaduže da obave razgovore sa pojedincima jer ne vjerujem da će netko da se ogluši ako pojedinačno sa njim popričamo, što osobno činim svakodnevno pri susretima sa nekadašnjim kolegama. Zbog ovakvih potrebno je otvarati nove teme kao što su: maslinarstvo, vinogradarstvo i podrumarstvo, pčelarstvo, gradjevinarstvo i uradi sam, preživljavanje sa penzijom, slobodno vrijeme, babinstvo unučadi i tako dalje i dalje. Već od prije ima načetih tema pa svaka nova ideja može privući novoga člana.
Mislim da bi trebalo na ovom forumu napraviti i direktan kontakt u pisanju tako da se ne čeka dok se dovrši započeto pisanje već odmah pri uvidu tko je na vezi da se nazove to j. prilikom direktnog kontakta da se odmah uključi dvoje ili više kandidata. (neznam kako je to moguće Joško pomozi brate) Filmove i slike štancaj što više možeš poslije obuke članstva sve će oni to pregledati, sada daj novotarije za nas koji smo tu da možemo u akciju, jer zbilja sam uvjek bio od akcije. Za sada toliko dosadan sam više sam sebi odoh za koltrinu.
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Brbljaonica

#24 Post Postao/la koltrina »

Zadnje vrijeme na forumu su samo Joško, Grof 91 i koltrina, a što se dešava sa drugimaYahoo (Bot),Thunder,Mayday bbb, braco i ostali pa ljudi moji maca vam popapala jezik ili ste tolike lijenčine za pisanje samo bi čitali što drugi baljezga.. Dajte malo aktivnosti što spavate uključite se nije nitko sveznajući. :idea:
Avatar
Rider
Administrator/ica
Postovi: 268
Pridružen/a: 14. 09. 2009. (02:52)
Lokacija: Dubrovnik

Re: Brbljaonica

#25 Post Postao/la Rider »

Chat.... ;)

Bit će prvom prilikom kad uhvatim malo vremena, a moram to i osmisliti, kako najbolje izvesti....
Zauzet sam oko djece, ovih dana je lektira Šegrt Hlapić :evil: , a nisam ga čitao ni u svoje vrijeme :lol: ...

Grofe nemoraš ćiriti, ovo ti je dole na slici koltrina, vodili smo je neki dan na izlet. Facu sam sakrio, a nemoj me zvati da ti dam broj mobitela... :lol: . Koltrina molim bez ljutnje...

slika
Nikad ne prilazite jarcu sprijeda, konju odzada, ni budali s bilo koje strane.
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Brbljaonica

#26 Post Postao/la koltrina »

Nisam ti baš ja za tako otmjena društva kao što su "Grofovi" ako se ne varam moraju biti plave krvi pa neznam koliko bi im odgovarala. Ne ljutim se samo brate Joško nešto si me utanjio tri ovakve stanu u mene, da se popnem na ovakav zid propao bi skupa samnom. Isto tako nemam mobitel pa netreba nitko da ga traži, a ako netko hoće uspostavuiti kontakt može preko foruma nema nikakvih problema pa se dogovorimo o svemu.
Hlapića sam odavna pročitala pa nebi ti mogla pomoći oko lektire jer polako se počima seniliti, godine su još malo pa četrdeset. Crne rizi su bile odlične kada ponovno idemo ali ovaj puta bez fotki (molim te one druge ne prikazuj ipak su intimnije) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops:
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Brbljaonica

#27 Post Postao/la koltrina »

Vidi dok ovo čitam tek sada sam registrirala kakvu dobru u ruci držiš (palica,batina, štoli je to) svidja mi se, jeste li vi svi policajci tako perverzni :shock: .
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Brbljaonica

#28 Post Postao/la koltrina »

Grofe javi se što čekaš taj naziv u ovom ratu koristili su hrabri dečki nije vrag da se ti samo kriješ iza njega nisi valjda kakva pokvarena lisica. :lol: Čekam iza koltrine ...
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Brbljaonica

#29 Post Postao/la koltrina »

jesi čuo on a odnosi se na gornji tekst. "Usta moja hvalite me kada nitko drugi neće -nitko se nije udavio u laži".
Mora biti danas nas nema na forumu svi su pošli za Vukovar i uglavnom oni pravi, na tudjoj grbači je najsladje, pa neki godinama to koriste, a sve u onoj "ne zaboravilo se". Zanimljivo ti su uvjek prvi svih ovih poratnih godina, valjda vode evidencije ako radi ničega drugo ono da se pohvale koji je bio više puta, jer mnoge udruge zato i postoje kao i za druge bogom dane pogodnosti pojedincima.(Mi smo uvjek izuzetak iako iako strah me skore budućnosti jer bude se pojedinci u tom smjeru kako čujem sami sebe predlažu eee pa mašala kažu naši susjedi). Dovoljno za nastaviti raspravu, odoh za koltrinu. :roll:
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Brbljaonica

#30 Post Postao/la koltrina »

Ma joško da i ti nisi otputovao nema te, gdje si ? Čudi me da na sve ovo gore nemaš komentara. :geek:
Odgovori