stradanja rasprava

Mjesto gdje se naši forumaši druže i upoznavaju. Obavezno upišite nešto o sebi..
Poruka
Autor/ica
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

stradanja rasprava

#1 Post Postao/la koltrina »

Znam Jole u svemu ovome sam učestvovao od prvih dana pa su mi poznate sve pojedinosti iz samog vrha. Sigurno danas kao i onda policija nije mila, a zna se komu onima koji nisu mogli raditi što hoće i kako hoće. Za našu službu uvjek je postajalo pravilo ponašanja i Ustav kao izvorni zakon.
Kriminalci su postojali prije Domovinskog rata, kroz Domovinski rat a boga mi i poslije i sve dok ih ima postoji potrebe za policijom. :mrgreen:
Avatar
Rider
Administrator/ica
Postovi: 268
Pridružen/a: 14. 09. 2009. (02:52)
Lokacija: Dubrovnik

Re: stradanja rasprava

#2 Post Postao/la Rider »

koltrina je napisao/la:Znam Jole u svemu ovome sam učestvovao od prvih dana pa su mi poznate sve pojedinosti iz samog vrha. Sigurno danas kao i onda policija nije mila, a zna se komu onima koji nisu mogli raditi što hoće i kako hoće. Za našu službu uvjek je postajalo pravilo ponašanja i Ustav kao izvorni zakon.
Kriminalci su postojali prije Domovinskog rata, kroz Domovinski rat a boga mi i poslije i sve dok ih ima postoji potrebe za policijom. :mrgreen:

Ma znam da si učestvovao. >pistolj>
Danas sam bio na jednom pogrebu u Srebrenom. Gledam ono brdo Trapit i pokazujem staroj (majci) i govorim: ovo ti je sin prešao u ratu pjehe, bos i gol, i odlučih napisat kolumnu, ali kad uhitim vremana... da mi djeca znaju iako ih sve to učim... >pistolj>
Nikad ne prilazite jarcu sprijeda, konju odzada, ni budali s bilo koje strane.
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: stradanja rasprava

#3 Post Postao/la koltrina »

čestitam samo naprijed ja sam zadnji.
A sad da nastavim na ono gore moguće da budeš i ti znao ponešto o ovome iako nije bio samo jedan ovakav ali ovaj je specifičan jer je ovo izjavio u studenom 1991. godine ispred svojih kolega "OVO NIJE MOJ RAT- ja sam izabrao izmedju života i smrti-- ŽIVOT" . Da treba priznati da je i ovakvih bilo medju nama dok su danas samozvani heroji koji nekome drže predavanja i pišu povjest. Mislim da netreba imenovati ovoga ili ovakve, ako bude trebalo obaviti ćemo i to podignute glava.
Druge prilike mogu navesti druge slične izjave iza kojih su bili uglavnom ne obični policajci već oni koji još cmizdre i brišu sline za onom njima milom "Jugom". Nebi odjednom zaoštravao raspravu treba i drugi da se uključe ja sam uvjek tu. <a7 <b9
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: stradanja rasprava

#4 Post Postao/la koltrina »

ove dvije ikonice smajlića nekako su mi najdraži baš su pravi, nije da me strah kako neki misle da sam zbog toga za koltrinom, jer vidi se po pisanju da ipak ipak ipak nešto rečem pa izvolite ostale kolege. Koga se bojite???? Progovorite jer će drugi umjesto Vas, a dva puta ponovljena laž ukoliko nije demantirana postaje istina.
Priznam i sam sam kriv za neke stvari koje se i dan danas iznose a nisam ih osobno demantirao što je trebalo.
Sram me bilo što sam čekao:oops:
Avatar
Rider
Administrator/ica
Postovi: 268
Pridružen/a: 14. 09. 2009. (02:52)
Lokacija: Dubrovnik

Re: stradanja rasprava

#5 Post Postao/la Rider »

Ja sam našao na internetu onaj članak o policiji i sve skenirane Dubrovačke vjesnike iz 1991. godine pa ću ih postaviti uskoro...
O nama su drugi pisali, a sami se neznamo promovirati, a mislim da sad činimo pravu stvar...
Drago mi je da sam bio u to vrijeme na tom mjestu... >snajper>
Nikad ne prilazite jarcu sprijeda, konju odzada, ni budali s bilo koje strane.
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: stradanja rasprava

#6 Post Postao/la koltrina »

Tako je Joško, bez cenzure tereba staviti i ono što nam nije bilo dobro iako mislim da je malo toga bilo osim par pojedinaca što sam počeo i pisati da nebi bilo sve u superlativu. >da>
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: stradanja rasprava

#7 Post Postao/la koltrina »

Na istu temu jedna:
"Tko želi čitat budućnost, mora listati prošlost" rekao je Andre Malraux. >da>

plus jedna basna:
U cirkusu reče muha lavu
-ti ponizno, ropski spustaš glavu,
a ja, care, mnogo više vrijedim,
krotitelju tvome na nosu sjedim.... >sibanje>

ako vam se svidja ima toga još >plaz>
GROF 91.
Postovi: 50
Pridružen/a: 13. 11. 2009. (08:28)

Re: stradanja rasprava

#8 Post Postao/la GROF 91. »

<c2


hello koltrinoooooo <a7 vidim da si onlajn

svidja mi se ovo gore ove prićice ili šta su već samo nastavi.

a nesvidja mi se ćut da je bilo onakih što su govorili nije to moj rat i bbla bla take gluposti.

take treba javno posramit , ovako govoreći istinu
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: stradanja rasprava

#9 Post Postao/la koltrina »

manje više svi mi njih jako dobro znamo samo treba uključiti malo memoriju pa se prisjetiti onih što nisu htjeli """ŠAHOVNICU""" na glavu onih što su zbrinjavali porodicu kao da i ja nisam imao svoju i mnohgih drugih,a bogami treba se prisjetiti i druge strane medalje, onih časnih ihrabrih kojih je bilo u puno većem broju. Ima puno tema samo ih treba malo zagrebati pa da i drugi krenu sa raspravom što je cilj ovog Foruma iz kojega se kasnije mogu izvući konteksti iz rasprava i sagledat stanje onakvo kako je i bilo u stvari što sam već gore naveo bez "cenzura" iako ima pojedinaca koji su protiv toga a zna se zbog čega.
Drugom prilikom načeti ću još pokoju temu samo se priključite. <b8 <b9
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: stradanja rasprava

#10 Post Postao/la koltrina »

<Vidiš grofe da nitko ne želi komentare o ovakvim temama pa bi bilo najbolje okrenuti ploču da da ma daj mi reci jesi ti čuo da će prije nove godine "Lepa Brena" gostovat u Dubrovniku, navodno već se štancaju ulaznica ala će biti ludnica brale.
Nije patka najozbiljnije vidit ćeš kako će se vjest brzo proširiti po gradu kao svinjska gripa.
>plaz> <b8 <b9 <a7
Odgovori