Udruge

Poruka
Autor/ica
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Udruge

#11 Post Postao/la koltrina »

Nije mi jasno koliko sebe promoviraju i reklamiraju po svim novinama pa kako sam pisao dočim se trojica sastanu na kafi oni to objave kao proslava tog i tog povjesnog događaja. Ako već žele reklame moj prijedlog je da uvedu što više golišavih manekenki i manekena jer malo tko je vidio nešto lijepo a da reklamiraju prolupali izbečeni starci i starice kojima pri razgovoru ispadaju proteze iz usta. Kako je lijepo vidjeti mladu manekenku uz lijepi auto ili za volanom istoga dok joj kosu mrsi vjetar,/to je reklama/ Zamislite lijepuškaste curice u bikinima a crveni kraci petokrake vire ispod istih. Gdje bi se sve mogli prikriti dajte si na maštu a ne ovako starkelja je zatakne na čelo ili rever i pogrbi se prema tebi svako malo vraćajući ispadajuću protezu, odvratno. Da i mi smo u nekim godinama sa protezama ali brate dosadilo je sedamdeset godina gledati jedno te isto. Njihova reklama jedino bi dobro došla za djecu koji prekomjerno uživaju u slatkišima pa kada vide senilnog straca ili staricu da bez ijednoga zuba lomi čokoladu ili još bolje da mu dok grize sladoled ostane proteza /dentjera/ na kornetu bi imala nekog efekta. Pošto imaju svoje promotore svakidašnje neka ovo uzmu u razmatranje kao moj dobronamjerni prijedlog da bi što više prikupili novih članova, jer kako čujem ovih dana pripremaju pomladjivanje članstva aktivni su čak i pred rodilištima. Kao što otvaraju i generalno predstavništvo na račun ove napaćene države tako da više sjedište neće biti u presjedničkim dvorima /otvara se novi uredi, imamo mi dovoljno sirotinje koja će to platiti/. Pošto je i danas predizborna ili izborna šutnja nebih ulazio u detaljnije polemike.
:b7: :a7:
Odgovori