Nogomet, BiH - Portugal

Stavljate svoje tipove, prognozirajte rezultate...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
Rider
Administrator/ica
Postovi: 268
Pridružen/a: 14. 09. 2009. (02:52)
Lokacija: Dubrovnik

Nogomet, BiH - Portugal

#1 Post Postao/la Rider »

Mislim da je to sigurna pobjeda BiH. Zeničani su im cijelu noć pjevali ispred hotela tako da su portugalci nenaspavani...
Nikad ne prilazite jarcu sprijeda, konju odzada, ni budali s bilo koje strane.
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Nogomet, BiH - Portugal

#2 Post Postao/la koltrina »

Što sam vam savjetovao da se ostavite kladionica i mafije, pratite li vjesti Joško izbaci ovo sa Foruma moj savjet, a osobno sam :mrgreen: kladionica to nije nikomu donijelo dobra, bolje kilo janjetine. <b5
Avatar
etna
Postovi: 100
Pridružen/a: 22. 11. 2009. (06:13)
Lokacija: pod zemljom

Re: Nogomet, BiH - Portugal

#3 Post Postao/la etna »

Bravo koltrina ni ja se ne kladim odmah bi izgorio. <a3
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Nogomet, BiH - Portugal

#4 Post Postao/la koltrina »

Helo dečki što sam vam savjetovao, vratite se malo unatrag kada sam pisao o kladionicama i kladioničarima te na kraju rekao manite se ćorava posla sve je to mafija. Evo ovih dana nisam uspio prije pisati imao sam previše nekih familijarnih problema i to ne malih pa se danas kada malo odmaram sjetih kroz zadnje vrijeme iako sam preokupljen drugim poslovima da se često u medijima spominje kladionica, kladioničari, mešetari, mafijaši tu i tamo Ćiro i Zdravko Mamić pa negdje Štimac i Sinovčić i tako dalje. Prozivaju se za namještanje raznih (sportskih) nesportskih dogadjaja.
Brate dragi imamo i mi razno raznih ćira,mamića,štimaca,sinovčića u ovom jadnom Dubrovačko neretvanskom sportu oliti nesportu. Malo bolji poznavaoci sporta u našoj županiji znaju odreda svi kako stoji sa bilo kojim od sportova i tko gdje vlada oliti MUTI. Igrom slučaja dosta dugo sam se bavio sportom (manje kao aktivni sportaš) te bio u više sportskih klubova, kao što sam i obnašao neke funkcije u pojedinim sportovima. Sve je to igra odredjenih pojedinaca koji su isfrustrirani, pa kako se nemogu dokazivati pred svojima u kući a najprije ženama pokušavaju to nadoknaditi kroz sportske klubove i oko njih, umišljajući da su bogomdati da o svemu odlučuju i donose odluke. Nažalost uglavnom se radi o političkim ili ekonomsko-političkim osobama kojima se nema tko suprostaviti. Nečasnim radnjama ekonomsko moćni takvi koji su manje više potkupili sve oko sebe, na razne načine od zaposlenja do preporuka koje u životu puno znače, malom čovjeku kojemu nije sve na dohvat ruke, ne preostaje ništa nego da pasivno to promatra nezamjerajući se takvim moćnicima.
Način na koji ja pišem o ovoj temi bi mogao roman napisat te da ostane za nastavke ponaosob kada bi se uhvatio nogometa, košarke, rukometa da negovorimo vatropola.
Sudačke organizacije oliti savezi u bilo kojem sportu su sastavljeni uglavnom od moralno upitnih ljudi (čast iznimkama) ali uglavnom su predmet sprdancije u svojoj okolini, a sportom se bave uglavnom radi sitnog novčanog profita te obračunavaju najmanju lipu utrošenog goriva i sl. Njihova profesionalnost i moralnost, te fizička sprema je uglavnom ravna nuli, pa recite sami kako se takvi nemogu kupiti za jedan obični ručak, kamoli za koju kunu.
Nebih više . <a9 >piva> <a7 <a7

PS. ostavite se kladionica. >piva> <a7
Avatar
etna
Postovi: 100
Pridružen/a: 22. 11. 2009. (06:13)
Lokacija: pod zemljom

Re: Nogomet, BiH - Portugal

#5 Post Postao/la etna »

Eto jutros popijem kafu u PSK-i, ljudi moji nigdje mjesta za sjest, četri pića niti trideset kuna, što sve čine samo da se primami masa. Okolo stotinu ekrana sa raznim ponudama neznam ti niti pročitat niti povezat o čem se radi, ali vidim ljudi dolaze.
Popijem na brzinu piće i padne mi napamet koltrina skupim se brže bolje i bježi vani, neš vraga da vidiš kako to drugi radu pa se zaraziš. Pošao ja kući. <a3 <a4
Odgovori