Ponistra ili Prozor

Mjesto gdje se naši forumaši druže i upoznavaju. Obavezno upišite nešto o sebi..
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Ponistra ili Prozor

#1 Post Postao/la koltrina »

Što sve vidimo kroz ponistru?
Sunce, kiša, oblak, duga, svitaj dana, sumrak, tama i svjetla u tami, prolaznici, radnici na ulici, pticu u letu, pčelu punu peluda, leptira u igri, život na ulici, drugu stranu ulice, kafić, točionu pića, samoposlugu, kiosk novina, frizerski salon, kinesku trgovinu, poneku prometnu nezgodu, zebru(pješački prelaz), raskršće, semafore, pekaru kruha i kolača, park, pokoju domaću životinju (ljubimce), djecu u igri, u odlasku u školu, starce uz kontejnere za smeće, granu što se na vjetru povija, list novine što vjetar nosi,reklame u raznim bojama, prolaznike kroz moj grad (turisti), parking i bezbroj automobila raznih marki i tipova, poštanski sandučić, slomljeni kišobran, UKRATKO život kako protriče .

Bez povećala, bez naočala za vid, onako kako ih vidimo iza naših koltrina dok stojimo našim okom, našim razmišljanjem dok nam promiču ispred ponistre, što je život i kako ga doživljavamo sa ove strane stakla (okna). Krenimo u nove teme koje su nabrojene tu pred nama dok ovo čitate, odaberite jednu za sebe da vidimo Vašu obradu. Puno uspjeha pa se čitamo nadam se!!! >>win> <b9 <a7
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Ponistra ili Prozor

#2 Post Postao/la koltrina »

Sve crveno, sve crveno. <b4 <b9 <a7
Avatar
etna
Postovi: 100
Pridružen/a: 22. 11. 2009. (06:13)
Lokacija: pod zemljom

Re: Ponistra ili Prozor

#3 Post Postao/la etna »

Ma sunce ti kroz prozor prosjalo. <a3 <a4
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Ponistra ili Prozor

#4 Post Postao/la koltrina »

Evo otvorio sam ponistru da vidim što ima nova. Ništa. Puno Vas pozdravljam navlačim <a7 <b9
Avatar
Rider
Administrator/ica
Postovi: 268
Pridružen/a: 14. 09. 2009. (02:52)
Lokacija: Dubrovnik

Re: Ponistra ili Prozor

#5 Post Postao/la Rider »

Koltrina, zima je ljudi zatvaraju prozor i griju se...
Nikad ne prilazite jarcu sprijeda, konju odzada, ni budali s bilo koje strane.
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Ponistra ili Prozor

#6 Post Postao/la koltrina »

Upravo zbog toga sam očekivao veću aktivnost članstva. <b9 <a7
Avatar
etna
Postovi: 100
Pridružen/a: 22. 11. 2009. (06:13)
Lokacija: pod zemljom

Re: Ponistra ili Prozor

#7 Post Postao/la etna »

Čuo sam da si se dobro nahladio pored otvorene ponistre, kažu oni što znaju tkosi, zato malo više čaja s medom i limuna, uvečer prokuhaj vina, a obavezno dok su ovakva vremena drži ponistru zatvorenom.
<b7 <a3 <a4
Odgovori