Predsjednik online (pitanja, prijedlozi, sugestije...)....

Mjesto gdje se naši forumaši druže i upoznavaju. Obavezno upišite nešto o sebi..
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
Rider
Administrator/ica
Postovi: 268
Pridružen/a: 14. 09. 2009. (02:52)
Lokacija: Dubrovnik

Predsjednik online (pitanja, prijedlozi, sugestije...)....

#1 Post Postao/la Rider »

U dogovoru sa predsjednikom IO Antom Vulićem, a sve kako bi bili što bliže članstvu, otvarili smo ovu temu gdje će predsjednik odgovarati na vaša pitanja. Također, možete upisivati vaše primjedbe, prijedloge, sugestije...

Molim vas da pitanja budu o radu Udruge, Izvršnog odbora i sl., a sva nekulturna, podrugljiva i slična pitanja bit će izbrisana, a može se dobit i >sibanje> .

NADOPUNA: na pitanja će odgovarati novi predsjednik IO Luka Šanje.
Nikad ne prilazite jarcu sprijeda, konju odzada, ni budali s bilo koje strane.
Avatar
Rider
Administrator/ica
Postovi: 268
Pridružen/a: 14. 09. 2009. (02:52)
Lokacija: Dubrovnik

Re: Pitanja predsjedniku....

#2 Post Postao/la Rider »

Evo da ja probijem led, radi li se što po pitanju prostorija za Udrugu, dojadilo mi držat 10 registratora u dnevnom boravku... >smjeh>
Nikad ne prilazite jarcu sprijeda, konju odzada, ni budali s bilo koje strane.
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Predsjednik online (pitanja, prijedlozi, sugestije...)....

#3 Post Postao/la koltrina »

Pitam predsjednika : 1- Kako je malo Konavljana i župljana učlanjeno u Udruzi?
2- Zbog čega pojedinci nemogu dobiti ratne puteve iako imaju status
branitelja?
3- i zadnje kako ti je žena prihvatila imenovanje na mjesto presjednika?

Očekujem odgovore i unaprijed se zahvaljujem, a moguće ih bude još pričekat će mo neko vrijeme. <b9 <a7
A.Vulić
Postovi: 5
Pridružen/a: 15. 05. 2010. (07:40)

Re: Predsjednik online (pitanja, prijedlozi, sugestije...)....

#4 Post Postao/la A.Vulić »

Evo i mene medju Vas.
Prvi odgovor našem Joli " strpi se još koji dan skupa ćemo prenijeti registratore i te tvoje i moje u nove prostorije"pozdrav Joli.
Najraspisani član na forumu za tebe: - što se tiče članova iz Konavala i Župe i sam bi htio znati zašto ih je tako mali broj, osobno ih pri susretima pitam za razloge, mogu ti reći pa i nisu neki razlozi po mom osobnom mišljenju, manje više svaki se pita što time dobiva, a ponekima je razlog navodno visoka članarina, drugi su već negdje drugo, poneki smatraju da su Udruge neozbiljne itd. Svakom pojedinačno nastojim objasniti ciljeve naše Udruge i upućujem ih na ove stranice kao i na njihovu savjest," nije bogat onaj koji ima već onaj koji od svoje sirotinje dariva".
"Ratni putevi" se izdaju po Zakonu o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji. Čl. 2 opisno u svojim stavkama od 1. do 4. opisuju tko steče status branitelja iz Domovinskog rata, a po stavku 5 istog čl. potvrde o sudjelovanju izdaju Ministarstvo obrane i Ministarstvo unutarnjih poslova. Što je opisano i u čl. 123 ovog Zakona pod stavkom 6. koji glasi "opis ratnog putaje prikaz ratnih zadataka koje je hrvatski branitelj iz Domovinskog rata izvršavao u obrani suvereniteta Republike Hrvatske za vrijeme trajanja Domovinskog rata." Mislim da je Zakon jasan, medjutim postoje tumačenja da se "Ratni putevi" izdaju samo na traženje neke ustanove, a ne na osobna traženja. Osobno sam za to da se svakom pojedincu izidje u susret jer mi je poznato koliko dugo treba za skupiti papire kada se traže, jedan dobiješ drugome istekao rok jer ne priznaju ukoliko su stariji datumi od šest mjeseci, No i za to postoji ova Udruga dabi se i taj problem riješio tako da svaki od članova napiše svoj ratni put koji će biti ovjeren od njegova neposrednog zapovjednika i arhiviran u Udruzi i PU.

Treće pitanje to već ulazi u intimu mog života ali odgovorit ću. Nije bila najsretnija jer me pozna veoma dugo i zna da ako se nečega prihvatim to odradim do kraja ozbiljno i požrtvovano pa i na uštrb svog interesa.

Hvala na postavljenim pitanjima mislim da su bila konkretna i konstruktivna, ja osobno ću se truditi da na svako odgovorim.
Avatar
etna
Postovi: 100
Pridružen/a: 22. 11. 2009. (06:13)
Lokacija: pod zemljom

Re: Predsjednik online (pitanja, prijedlozi, sugestije...)....

#5 Post Postao/la etna »

Što vas je ponukalo na pisanje u Glasu grada i dali imate podršku Udruge i članstva?
Avatar
Rider
Administrator/ica
Postovi: 268
Pridružen/a: 14. 09. 2009. (02:52)
Lokacija: Dubrovnik

Re: Predsjednik online (pitanja, prijedlozi, sugestije...)....

#6 Post Postao/la Rider »

E to bi i ja volio znati....
Nikad ne prilazite jarcu sprijeda, konju odzada, ni budali s bilo koje strane.
Odgovori