Komentar

Saznajte sve o novostima na forumu, pohvalite i pokudite nas, napišite ako imate nekakvih teh. poteškoća sa forumom..
Poruka
Autor/ica
Avatar
Braco
Postovi: 29
Pridružen/a: 15. 09. 2009. (02:23)
Lokacija: Mokošica
Kontakt:

Komentar

#1 Post Postao/la Braco »

Forum zaslužuje pohvalu. Joško svaka čast na trudu. Sad treba privuć što više forumaša pa da se barem ovako virtualno družimo kad se već ne viđamo u stvarnom životu. Pozdrav :)
U raju je lijepo ali u paklu je ekipa
Thunder
Postovi: 7
Pridružen/a: 15. 09. 2009. (04:07)

Re: Komentar

#2 Post Postao/la Thunder »

To legendo.

Pratim te na W....... i bilo je i vrijeme da napraviš svoj forum.
Idemoooo.... što više tema i rasprava.

PS. Ubaci podtemu: gastronomija, ništa bez dobre klope.
Avatar
Rider
Administrator/ica
Postovi: 268
Pridružen/a: 14. 09. 2009. (02:52)
Lokacija: Dubrovnik

Re: Komentar

#3 Post Postao/la Rider »

Nemožeš ti bez kuhinje :lol:
Nikad ne prilazite jarcu sprijeda, konju odzada, ni budali s bilo koje strane.
Avatar
Braco
Postovi: 29
Pridružen/a: 15. 09. 2009. (02:23)
Lokacija: Mokošica
Kontakt:

Re: Komentar

#4 Post Postao/la Braco »

I o vezovima...konavoski, paški i tako. Ja na primjer vezem goblene pa bi volio razmjenjivat iskustva :D
U raju je lijepo ali u paklu je ekipa
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Komentar

#5 Post Postao/la koltrina »

kod nas samo žene vezu
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Komentar

#6 Post Postao/la koltrina »

Zašto se nekadašnji policajci još uvjek boje izjašnjavati vezano za problematiku u policiji, ili pak o onome što su prošli kroz službu pa i kroz domovinski rat ukoliko se sjećaju pojedinih slučajeva. Potrebno ih je pokrenuti sa startne crte da se mladji uče na primjerima ili da saznaju što je nekada bilo. Zbog čega nas je strah? Valjda se sjećate Vi stariji da je bilo pravih boraca i sa riječju i sa puškom.
Sjećam se prvog odlaska na Kosovo kada sam se pobunio na zajedničkom sastanku prije nego su nas poslali u nepoznato. Te prilike sam inzistirao da sa nas petnaestak ide netko od rukovodećeg kadra tko će nas voditi i rukovoditi sa nama. Dobio sam odgovor na istom tom sastanku "Što se ti buniš uvjek se čuješ, meni bi bila čast ići čuvati državu". skupio sam hrabrosti i odgovorio "ja ću vam prepustiti moju poziciju da imate čast" svi su ostali nijemo osim tadašnjeg sekretara koji je promrmljo"O tome ćemo drugom prilikom" što je i bilo drugom prilikom ali poslije povratka, mogu reći da se veoma dugo i potezalo meni o vratu sve do domovinskog rata.
Evo ovako počmite bilo o čemu pa ako netko ima neka se nadoveže na ovo ili što sl. :mrgreen:
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Komentar

#7 Post Postao/la koltrina »

ZAŠTO?
Zašto sam ja sada tu ?
Zbog toga što želim, želim imati kontakt sa nekadašnjim kolegama, možda mi je malo dosadno jer vani kiša pada, a moje cipele su šuplje. Ne nije to razlog, razlog je želim se
družiti, želim da zaživi ovaj forum, ma danas smo svi pismeni manje više svi imamo i internet. Oprostite znam policajci su uvjek bili teški na pisanju. Uvjek je trebalo moliti da napišu na vrijeme pismena, a bogami i danas podosta treba pričekat da se rećemo napiše jedan očevidni zapisnik o nezgodi. E pa recite da nije tako.
Začudilo me da imamo već tri opisa početka agresije na naše područje zbilja puno, a posebno opisano je čisto novinarski u skraćenim verzijama, a posebno upada u oči opisi u prvom licu jednine "JA" ja i nitko drugi u prvom planu što ni gramatički nije ispravno jer kada se nabraja " ja" sam uvjek (trebao biti biti) na zadnjem mjestu.
Za sada toliko. :lol:
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Komentar

#8 Post Postao/la koltrina »

Zbilja neznam što se dešava? Jesam li ja (ponovno ja) jedini koji je besposličar, koji nema što raditi ili se drugi ne znaju služiti sa tipkovnicom, možda se čega ili koga boje, neznam razlog??? Moguće da su slabo informirani pa neznaju za ovaj forum?
Pogrdno mi djeluju riječi "ćoškaš, škripar i sl." pa ipak nisu isključive i o njima bi bila veoma zanimljiva tema rasprave kao i vidjeti razna mišljenja drugih što ista znače .
Pokušavam uvaliti "kundak" (znate što je to) "kundak" ima dvije strane a jedna je takozvana "obrazina" dobila ime po tome što se prislanja pri obraz , po meni druga strana bi se trebala zvati "oguzina" jer jedino po mom mišljenju gdje se može nasloniti ukoliko pušku nosite na krivom ramenu.
Mnogi će se pitati o čemu ovaj, što se dešava sa njime, bulazni?!
Ja (ponovno) Vam kažem, malo dublje promislite o čemu i komu Vam pišem,- javite se napišite što Vi mislite o svemu.
Gledam iza koltrine, ajme vidio sam na ovim stranicama nešto prekrasno pronadjite i Vi pa se javite što vidite da Vam se svidja na ovom forumu ili u ovoj Udruzi.
Za danas toliko ukoliko se tko ne javi, ostajem iza koltrine i promatram Vas. :shock:
Avatar
Rider
Administrator/ica
Postovi: 268
Pridružen/a: 14. 09. 2009. (02:52)
Lokacija: Dubrovnik

Re: Komentar

#9 Post Postao/la Rider »

Pozdrav koltrina...

da organiziramo tečaj iz informatike (ja znam za dvojicu predavača), ili neku nagradnu igru??? Tko napiše najviše postova u jednom mjesecu da dobije neku nagradu.
Ajde razmisli za nagradu :D ...

Znam ja da ti imaš puno materijala, mogao bi kolumnu napisati ;) ...
Nikad ne prilazite jarcu sprijeda, konju odzada, ni budali s bilo koje strane.
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Komentar

#10 Post Postao/la koltrina »

Ovako za nagradu se brinem osobno ja (ponovno) na način da dajem jedno kilo suhih smokava za Božić, za Novu godinu jednu litru loze, za Sv. Vlaha pet litara vina, a za Uskrs od mene 10 l. kvasine oliti octa da može sve ovo začiniti neka pričeka prvi maja poklanjam dva decilitra maslinova ulja. Neka se drugi nadju za gastronomske proizvode kao što su pršuti, kobasice i slične delicije. Novac ne dam jer ljudi se kvare kada imaju puno novca. :mrgreen: Ostajem iza koltrine.
Odgovori