Brbljaonica

Mjesto gdje se naši forumaši druže i upoznavaju. Obavezno upišite nešto o sebi..
Poruka
Autor/ica
Avatar
Rider
Administrator/ica
Postovi: 268
Pridružen/a: 14. 09. 2009. (02:52)
Lokacija: Dubrovnik

Brbljaonica

#1 Post Postao/la Rider »

Kad su kišni dani, nemože se vani dođite u brbljaonicu.... :lol:
Nikad ne prilazite jarcu sprijeda, konju odzada, ni budali s bilo koje strane.
Avatar
Rider
Administrator/ica
Postovi: 268
Pridružen/a: 14. 09. 2009. (02:52)
Lokacija: Dubrovnik

Re: Brbljaonica

#2 Post Postao/la Rider »

Nikad ne prilazite jarcu sprijeda, konju odzada, ni budali s bilo koje strane.
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Brbljaonica

#3 Post Postao/la koltrina »

Prisjetim se više puta prilikom mobilizacije pričuvnog sastava policije i upoznavanja tih dragih ljudi medju kojima je bilo svih profesija. Bilo je tu većinom veoma školovanih, poštenih, a i imućnih ljudi. Neki mobilizirani po poznanstvima neki po nekim drugim linijama kao kasnije i većina poradi onoga što nas je očekivalo u skorašnjoj budućnosti za vrijeme osamostaljenja "ljepe naše". Manje više u to vrijeme poznajem se sa većinom, dok ostale upoznajem kroz službu i domovinski rat. Časno je bilo biti sa tim ljudima koji su makar mene nazovi(malenkost) veoma ugodno iznenadili (uglavnom) svojim pristupom i odnosu spram službe i kolega koje su zatekli u toj službi. Zbilja su časno nosili svoju odoru koja u samom početku i nije bila bogzna kakva (tamno plava čoja).
Zbog čega sve ovo i pišem jer sjetih se zaduživanja novih odora u policiskom skladištu, dolje u garaži kada visoki policiski službenik u razgovoru sa "mladim hrvatskim pričuvnim redarstvanicima" razgovara i obraća im se u jednom neformalnom razgovoru "ma dobre su ti te pantale, biti će drugi put po JUS-u" nakon ovoga svi prisutni su doslovno pukli od smjeha. Nažalost ili naradost svih dotični se nije sjetio u čemu je kvaka već je nastavio
"što se smijete i stanove će da delu zaslužnima". Možete zamisliti daljnjeg smjeha prisutnih, a i danas kada se toga prisjetimo.
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Brbljaonica

#4 Post Postao/la koltrina »

dobar ti vic Jole ima li što drugo za smontirat na ovaj naš portal, mogu slike mogu ratni putevi može bilo što sasmo da ide dalje. Ujedno da ti kažem jutros sam bio na kavi u nekom društvu pa mi se žale pojedini da im je previše komplicirano ući u forum (nisu obučeni) zbilja što prije treba pokrenut akciju obuke. Uvjeren sam da će biti tada pisanja.
Ovako izgleda ostajemo samo ti i ja (ponovno) ali sam sebe stavio na kraju bar toliko znam kada nabrajam da ja (ponovno) moram biti zadnji. Ćirim i čekam iza koltrine.
PS. Znaš zašto KOLTRINA? E pa zato da me nitko ne vidi i nezna tko je iza. :lol:
Avatar
Rider
Administrator/ica
Postovi: 268
Pridružen/a: 14. 09. 2009. (02:52)
Lokacija: Dubrovnik

Re: Brbljaonica

#5 Post Postao/la Rider »

Ma znam i ja da treba mala obuka, govorim to odavno, čak i na jednoj sjednici IO...
Žao mi je ovi što su se registrirali da malo pišu...
Kao što si rekao, valjda se skupi malo para za kompjuter pa će biti tečaj, i meni govore to neki umirovljenici..
Sviđaju li ti se nove slike, nove kolumne...
Ove nove slike su arhivska građa, nigdje ih nema, valjda će ih staviti u muzej na Srđu, imam orginale pa nek se jave....
Sada imam i jedan ekskluzivni video o Specijalnoj jedinici Dubrovnik i uskoro je na našoj stranici.

Ima ona pjesma "malo nas je al nas ima"

A što je najgore neznam ni ja tko si, tko je iza koltrine... :roll:

Pozdrav...
Nikad ne prilazite jarcu sprijeda, konju odzada, ni budali s bilo koje strane.
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Brbljaonica

#6 Post Postao/la koltrina »

pošto pada kiša evo vratih se pred ovu kutiju pa sam prvo čitao ove kako si nazvao kolumne mogu ti odmah reći ima tu svega neka pišu i treba ali svi pa će biti puno toga jasnije. Možda se jednom i ja (ponovno) oglasim sa kakvom kolmunom tko zna, neka za sada veoma mi je drago.
To tko se krije i zbog čega se krije pa i iza čega se krije saznati će se kada dodje vrijeme, a ti ćeš me poznati po ovim očima kada me sretneš jer stalno i dalje škiljim iza koltrine, moj izgled je trenutno ovakvi :o
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Brbljaonica

#7 Post Postao/la koltrina »

prespavao sam i naspavao se jako dobro iako je ova južina, meni to strahovito smeta zbog zdravstvenih razloga. Moguće lako da mije lakše nešto novo na našem portalu. Savjetovao bi ovima koji čitaju da obavezno moraju biti stariji makar od osamnaest godina. :lol:
Sada najozbiljnije zbilja su me potresle slike našega dobrog Marjana kojega izuzetno cjenim , pa iako mi je bilo sve poznato o njegovu stradanju ovo nisam ovako doživljao u njegovim pričama kada smo o tome pričali a što se vidi i iz njegove kolumne dok ne vidiš slike.
Biti će sve zanimljivije što bude više javljanja i novih kolumni pa mogućih i mimoilaženja u samim doživljavanjima obranbenog rata jer ih već ima samo treba bolje i pažljivije pročitati do sada napisano. Pripremam jedan zadatak za sve registrirane na forumu pa kada ga smislim javiti ćuse iako je već napisan. Koliko sam dobro shvatio ovu stranicu a tako sei zov "Brbljaonica" dok mi ona sa manjim slovima poviše ne odgovara "Društvo"- Upoznavanje i druženje, zar nisam u pravu? Ma molim te ta nitko se ne javlja niti što komentira pogotovo se ne upoznava,ja (ponovno) samo čekam tko će mi odgrnut koltrinu da upoznam koga osobno. Odoh za koltrinu.
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Brbljaonica

#8 Post Postao/la koltrina »

Nije reklama!
čitram slučajno jednu stranicu na internetu udruge "Ćilipi net" u kojoj je pokrenuta akcija recimo kockanju NE. preporučuje se svima RECITE NE, ali toga se i držite.
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Brbljaonica

#9 Post Postao/la koltrina »

Ma nekako mi se ne da, medjutim moram progovoriti o toj temi, jer mnoge nas muči taj problem, a trenutno je aktuelan u našem gradu radi se o grobnicama na Dubcu. Nareavno rezonujući odmah zaključujete da nisam rodjeni dubrovčanin dočim me interesira ova stvar jer oni koji su tu rodjeni nemaju tih problema. Čitajući javna glasila odvi dana o cejenama i planovima izgradnje te razne ankete mogu raći da uglavnom oni koji imaju riješen taj problem smatraju da su cjene realne, dočim mi koji smo u drugoj skupini smatramo da su previsoke jer za umrijeti treba dignuti kredit.
Evo zadatka za sve članove.- KAKO SMANJITI VISOKE CJENE GROBNICA?????

Odmah da se nadovežem neželim odmah umrijeti, kao što neželim ni drugima da se žure to uraditi, medjutim treba biti spreman na sve, pročitah u jednim novinama misao tjedna "TKO TRAŽI ISTINU, MORA JE ZNATI PODNIJETI"- (čudo su ti Kinezi) :ugeek:
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Brbljaonica

#10 Post Postao/la koltrina »

Svi pošli brati masline,ćirim iza ali nema nitko se ne javlja. Kako da pokrenem raspravu? Što se dogadja kod vas u upravi udruge javite se članovi predsjedništva da mi mali saznamo što se dešava? Mora biti da se nešto veliko kotrlja dočim nema nikakvih glasina od vas. Koliko vidim jedini Joško aktivno radi dok ja pomalo provociram.
Navlačim koltrine za koji sat da malo predahnem od svega. :lol:
Odgovori