Konavoski vez

Konavoski, paški..., gobleni
Poruka
Autor/ica
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Konavoski vez

#11 Post Postao/la koltrina »

predji gore na druženja pa moremo komentirati, a kako vidiš ima dosta tema evo trenutno mu ponovno pišem da ja imam problema sa skidanjem filmova i slika, ali to možemo gore rqazgovarati. <b9 <a7
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Konavoski vez

#12 Post Postao/la koltrina »

Braco podji kada dođeš kod Bazdana što pravi okvire za slike ispod kancelarija dubrovačkog primorja, pa tamo pogledaj kako radi okvire i tacne a unutar se nalaze konaoski vezovi. Veoma zgodno za poklon i slič. može čak kao suvenir. Kad uhvatiš vremena obavezno pogledaj ili se javi pa ću ti pokazati ja sam dobio nekidan jedan na poklon, zbilja predivna stvar. <b9 <a7
Avatar
Braco
Postovi: 29
Pridružen/a: 15. 09. 2009. (02:23)
Lokacija: Mokošica
Kontakt:

Re: Konavoski vez

#13 Post Postao/la Braco »

Tamo sam uokvirio dva goblena što je mala izvezla a svakako ću posjetit još jednom. Lijep je poklon uokvireni konavoski vez kad se ide u goste braniteljima iz drugih krajeva Lijepe naše.
U raju je lijepo ali u paklu je ekipa
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Konavoski vez

#14 Post Postao/la koltrina »

Vidiš Braco imam i ja (ponovno) smisla što je ljepo, zbilja mi se svidjaju konaoski vezovi uokvireni u podnožje tacni, izvrsno je pogledaj ako koji ima tamo da se radi. Ukoliko ne pronadješ javi se nekako ću ti to predočiti, naći ću način da vidiš kako to izgleda. >>win> <b9 <a7
Odgovori