Ne-aktivnost članstva

Saznajte sve o novostima na forumu, pohvalite i pokudite nas, napišite ako imate nekakvih teh. poteškoća sa forumom..
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Ne-aktivnost članstva

#1 Post Postao/la koltrina »

Ajde da počmemo ovako : >za ovaj Forum skupio se neki broj članova iako ne u tolikom broju koliko bi trebalo da nas ima računajući na članstvo u udruzi. Manje više svatko ima doma PS sa priključkom interneta. Nije mi jasno da nemože odvojiti deset do dvadeset minuta dnevno ili uvečer dok čeka serviranje večere. Nije mi jasno sve ove dane zivkamo se mobitelima i šaljemo smješne poruke preko istih čestitajući blagdane i Novu godinu a ne koristimo jednostavniji put a to su ove stranice. Druga stvar dok su ovakva vremena negdje treba ubiti vrijeme ( meni je dosadilo obilaziti rodbinu i poznanike sve se svodi pojedi i popi). Treće u policiji je uvjek bilo ljudi koji su se znali našaliti na svoj a bogami i na tudji račun. Osobno nastojim pronaći neku temu iz sadašnjice tu oko nas, ali ajdemo i na svoj račun samo da se družimo i da je veselo. Isto tako moguće je nešto i čuti pa i vidjeti jer koliko pretim ima dosta gostiju koji gledaju i one prekrasne snimke na ovim stranicama.
Poradi svega ukratko rečenog šaljem Vam """JAVNU KRITIKU""" za ne angažiranje. :a4: :b7: :b8: :b9: :a7:
GROF 91.
Postovi: 50
Pridružen/a: 13. 11. 2009. (08:28)

Re: Ne-aktivnost članstva

#2 Post Postao/la GROF 91. »

koltrina je napisao/la:Ajde da počmemo ovako : >za ovaj Forum skupio se neki broj članova iako ne u tolikom broju koliko bi trebalo da nas ima računajući na članstvo u udruzi. Manje više svatko ima doma PS sa priključkom interneta. Nije mi jasno da nemože odvojiti deset do dvadeset minuta dnevno ili uvečer dok čeka serviranje večere. Nije mi jasno sve ove dane zivkamo se mobitelima i šaljemo smješne poruke preko istih čestitajući blagdane i Novu godinu a ne koristimo jednostavniji put a to su ove stranice. Druga stvar dok su ovakva vremena negdje treba ubiti vrijeme ( meni je dosadilo obilaziti rodbinu i poznanike sve se svodi pojedi i popi). Treće u policiji je uvjek bilo ljudi koji su se znali našaliti na svoj a bogami i na tudji račun. Osobno nastojim pronaći neku temu iz sadašnjice tu oko nas, ali ajdemo i na svoj račun samo da se družimo i da je veselo. Isto tako moguće je nešto i čuti pa i vidjeti jer koliko pretim ima dosta gostiju koji gledaju i one prekrasne snimke na ovim stranicama.
Poradi svega ukratko rečenog šaljem Vam """JAVNU KRITIKU""" za ne angažiranje. :a4: :b7: :b8: :b9: :a7:


:c2:


pozdrav nom starom forumaškom prijatelju koltrini
evo primjetih da ti niko nije odgovorio na tvoju poslanu JAVNU KRITIKU o neangažiranju.
a kako je prošlo več nekoliko dana (točnije 372 dana) nekako mi te došlo žao pa eto odgovorih.
aj čujemo se (kako to do sada ide ) uskoro, znači negdje krajem siječnja 2012.

nije da se često družimo aj je veselo ( sory za ovaj sarkazam )
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Ne-aktivnost članstva

#3 Post Postao/la koltrina »

već sam se odvikao uopće da pogledam dali netko piše pa evo fino se iznenadih nakon ovog gore odgovora. nadam se da nećemo čekati 2012. već da će se nastaviti sa komentarima i noviom idejama na ovom linku. :b9: :a7:
Avatar
Rider
Administrator/ica
Postovi: 268
Pridružen/a: 14. 09. 2009. (02:52)
Lokacija: Dubrovnik

Re: Ne-aktivnost članstva

#4 Post Postao/la Rider »

Pozdrav Grofe i Koltrina...
Stvarno smo neaktivni, sve nešto smjeram i ugasiti ovaj forum...
Grofe kad dolaziš tamo u Ured, mislim raditi... :piva:
Nikad ne prilazite jarcu sprijeda, konju odzada, ni budali s bilo koje strane.
GROF 91.
Postovi: 50
Pridružen/a: 13. 11. 2009. (08:28)

Re: Ne-aktivnost članstva

#5 Post Postao/la GROF 91. »

Joško je napisao/la:Pozdrav Grofe i Koltrina...
Stvarno smo neaktivni, sve nešto smjeram i ugasiti ovaj forum...
Grofe kad dolaziš tamo u Ured, mislim raditi... :piva:

:c2:

:o pa jole nemoj tako. ko neaktivan pa ja ti koltrina nismo. statistički gledano mi smo najaktivniji forumaši ovog foruma.
trebali bi malo pšotaknit neaktivnije forumaše i one koji još nisu ni postali forumaši puba.
eto ja ču se malo potrudit za nove članove.

a u ured nadam se uskoro a najverovatnije u travnju ove godine.
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Ne-aktivnost članstva

#6 Post Postao/la koltrina »

aktivirati će mo se svi kada ode sadašnji presjednik :mrgreen: :b9: :a7:
GROF 91.
Postovi: 50
Pridružen/a: 13. 11. 2009. (08:28)

Re: Ne-aktivnost članstva

#7 Post Postao/la GROF 91. »

koltrina je napisao/la:aktivirati će mo se svi kada ode sadašnji presjednik :mrgreen: :b9: :a7:
:c2:

KOLTRINA očeš reč da smo zbog sadašnjeg predsjednika neaktivni.?

kad ti budeš predsjednik onda če vjerovatno bit više aktivnosti :a3:
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Ne-aktivnost članstva

#8 Post Postao/la koltrina »

ajde malo trgnite se!!!!!!
Avatar
Rider
Administrator/ica
Postovi: 268
Pridružen/a: 14. 09. 2009. (02:52)
Lokacija: Dubrovnik

Re: Ne-aktivnost članstva

#9 Post Postao/la Rider »

Koltrinu za predsjednika, tako je.... :piva:
Nikad ne prilazite jarcu sprijeda, konju odzada, ni budali s bilo koje strane.
Odgovori