VLAŽNO UPOZORENJE!!!

Ovdje stavljajte viceve, smješne slike, video klipove..
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
Rider
Administrator/ica
Postovi: 268
Pridružen/a: 14. 09. 2009. (02:52)
Lokacija: Dubrovnik

VLAŽNO UPOZORENJE!!!

#1 Post Postao/la Rider »

VLAŽNO UPOZORENJE!!! ;)

Upozorenje za sve vas i vaše frendove ako posjećujete shoping centre.

Tijekom mjeseca bio sam žrtva vrlo pametne prevare dok sam bio u jednom trgovačkom centru. Jednostavan odlazak po nekakav alat postao je traumatično iskustvo. Nemojte biti naivni i misliti da se vama to ne može dogoditi.

Evo o čemu se radi:

Dok vi mirno, stvari koje ste kupili, tovarite u prtljažnik, dvije mlade djevojke od nekih 20 - 22 godina priđu vašem automobilu i počmu vam prati vjetrobran (šoferšajbu).

Dok to rade majušne majičice im jedva zadržavaju sise da ne ispadnu. Nemoguće je ne pogledati.

Kad vi završite sa utovarom i želite im dati napojnicu za njihov trud, one se zahvale i umjesto par kuna, zamole da ih prebacite do Grada. Vi naravno pristanete i one uskoče na zadnje sjedište.

Dok se vozite one se onako jos mokre počnu ljubiti, grliti i maziti, a vrlo skoro jedna od njih pređe na prednje sjedalo i oralno vas zadovolji. Za to vrijeme druga vam ukrade novčanik!

Meni su ga tako ukrale, samo ovog mjeseca: drugog, četvrtog, devetog, dva puta dvanaestog, opet četrnaestog, a najvjerojatnije će i ovog vikenda, čim kupim još novčanika. :lol:
Nikad ne prilazite jarcu sprijeda, konju odzada, ni budali s bilo koje strane.
Odgovori