Agresor agresora

Sve o agresoru...
Odgovori
Poruka
Autor/ica
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Agresor agresora

#1 Post Postao/la koltrina »

Čitavo vrijeme smišljam kako da nazovem branioce iz domovinskog rata, pa mi pomogoše najnovije vjesti da je lišen slobode Sašić. Zbilja smo mi agresori na agresora, nemam daljnih komentara osim kako je njima sudjeno onda nama treba biti duplo jer smo mi agresori na AGRESORA /majku im je...mmmmm/ :a4: :b2: radit će ponovno :c2: :b9: :a7:
Avatar
Rider
Administrator/ica
Postovi: 268
Pridružen/a: 14. 09. 2009. (02:52)
Lokacija: Dubrovnik

Re: Agresor agresora

#2 Post Postao/la Rider »

:piva: :pistolj:
Nikad ne prilazite jarcu sprijeda, konju odzada, ni budali s bilo koje strane.
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Agresor agresora

#3 Post Postao/la koltrina »

Negdje sam napisao da me nitko ne može izbaciti iz takta, još uvjek je tako ali smijem pričati i pisati jet me zbilja nije strah ničega i nemam čvor na jeziku.
Jole Bog jesi stigo lijepo se provedi noćas. :b9: :a7:
Avatar
Rider
Administrator/ica
Postovi: 268
Pridružen/a: 14. 09. 2009. (02:52)
Lokacija: Dubrovnik

Re: Agresor agresora

#4 Post Postao/la Rider »

E, a večeras žena radi, a ja sam sa djecom... :zena: :c2:
Nikad ne prilazite jarcu sprijeda, konju odzada, ni budali s bilo koje strane.
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Agresor agresora

#5 Post Postao/la koltrina »

Ma Joško kako stalno nešto pišem i prevrćem nisam odmah registrirao ovu sličicu što si poslao na drugoj temi, znaš onu sa gradonačelnikom i onim mladićima iz drugog svjetskog. Ma mora biti da su i oni ponovno "Vaskrsli", da nam se ponovno ne desi balvan revolucija jer ovako su počeli i devedesetih.
Ma tačno je da su nas naši pokrali ali mi ovi nikako ne mirišu čak nasuprot. Naši će to ponovno potrošit kupujući zemljišta i obalu, gradeći vile- znači novac je naš.
Ukoliko se vrate ove avetinje eeeeeeeeee brate mili ništa nam neće ostat jer će ponovno hranit tudju djecu a nas čeka Goli i Bog te zna može i Daksa i što sl. Oči ih moje ne vidile.,
Uglavnom ovi današnji su unučad školovana od svojih djedica pa bi još htjeli vladati i širiti bratstvo i jedinstvo, vidiš da su im bili izaslanici iz nekadašnje otadžbine. Ja sam se na prvi momenat smijao na to jer sam računao još koju godinu pa ih nema svi odoše prirodnom smrću, ali kako vidite oni se pomladjuju pa su što stariji izgledaju sve mladje.
Nedao bog da postoji kakvi ANTIKRIŽARI oli ti ANTIRIMLJANI ti bi još nosili pelene.
Što reći na kraju, ja (ponovno) imam jednu za njih "Kojim slučajem da umrete,iako ste navodno""ateisti""pa kad dodjete na vrata Čistilišta okrenute svoje presvjetle i skinite hlače jer vam je presvjetla iako stara usr... čistija od obraza, moguće da ne svršite u paklu."
:b7: :b9: :a7:
Avatar
etna
Postovi: 100
Pridružen/a: 22. 11. 2009. (06:13)
Lokacija: pod zemljom

Re: Agresor agresora

#6 Post Postao/la etna »

Blizu si stao koltrina ajde u kameno doba. :b2: :a3: :a4:
Joško ti se bojiš žene. :zena: :gamer: :a4:
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Agresor agresora

#7 Post Postao/la koltrina »

Nebih se vraćao dalje od rodjenja Krista. Ipak od njega sve potječe.
Za tebe važi da se manje služiš pismom jer si nepismen nacrtaj koji smajlić i to ti je dovoljno. :b7: :b8: :b9: :a7:
Avatar
etna
Postovi: 100
Pridružen/a: 22. 11. 2009. (06:13)
Lokacija: pod zemljom

Re: Agresor agresora

#8 Post Postao/la etna »

:place: :b2: :b7: :srce: :a4: :a3: JESI LI ZADOVOLJAN.
Avatar
Rider
Administrator/ica
Postovi: 268
Pridružen/a: 14. 09. 2009. (02:52)
Lokacija: Dubrovnik

Re: Agresor agresora

#9 Post Postao/la Rider »

Na slijedećoj sjednici IO predložit ću da i naša Udruga osnuje svoju mladež...
Nikad ne prilazite jarcu sprijeda, konju odzada, ni budali s bilo koje strane.
Odgovori