Udruge

Poruka
Autor/ica
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Udruge

#1 Post Postao/la koltrina »

Dana 15.prosinca na DU televiziji gledam zasjedanje Skupštine općine Dubrovnik, u tjeku je aktualne teme uglavnom "pitajte-gradonačelnik odgovara".
Od svega skupa najinteresantnije pitanje i komentar koje sam čuo je od strane vjećnika Marinka Vlahinića. Naime isti pita kako su rasporedjivana novčana sredstva po kojim kriterijama je umanjivana predvidjena sredstva. Odmah se osvrnuo kako je pojedinim Udrugama umanjeno za trideset, drugima za dvadeset posto, a Udruzi antifašista isplaćeno u cjelosti predvidjena sredstva. Odmah je nastavio pa predlaže svimUdrugama nastalim iz Domovinskog rata da na kraju svog naziva upišu /ugradu/ ANTIFAŠISTIČKA jer jedino tako će ostvarit u potpunosti svoja prava u ovom gradu. Pa nazdravlje ipak su se vratili koliko got se pokušavali zamaskirati ovih par godina. Ponovno će nam ispirati mozgove što i pokušavaju jer dočim se trojica skupe na piću to ti je već skup o kojemu obavezno moraju izvjestiti javna glasila od ovoga grada.
Da ne spominjem prizivanja iz četrdesetih godina i nedavna kozaračka i druga kola koja su na veliko igrana u ovom gradu.
Nisam ih baš primjetio niti su se isticali dana o6.prosinca 2009. godine, ili su toliko dostojanstveni bili da su taj dan bili tiho. :smjeh: :b9: :a7: :a2:
Avatar
pipecro
Postovi: 22
Pridružen/a: 15. 12. 2009. (00:53)
Lokacija: Trpanj, Peljesac

Re: Udruge

#2 Post Postao/la pipecro »

Zasto na kraju naziva ??? Najbolje odmah na pocetku naziva... na kraju nek ide ono tipa SK, KP, SKOJ itd itd....

... iskreno vise bi volio znati di su ti bili o6.prosinca 1991. godine, nego ove....
IMPERARE SIBI MAXIMUM IMPERIUM EST
(vladati nad sobom najveca je vlast)
Avatar
Rider
Administrator/ica
Postovi: 268
Pridružen/a: 14. 09. 2009. (02:52)
Lokacija: Dubrovnik

Re: Udruge

#3 Post Postao/la Rider »

Koja srdačnost, nisam vidio da je 06. prosinca 2009. godine na Dan dubrovačkih branitelja ovako bio srdačan prema nekom branitelju ili predsjedniku neke udruge...

slika
Nikad ne prilazite jarcu sprijeda, konju odzada, ni budali s bilo koje strane.
Avatar
koltrina
Postovi: 366
Pridružen/a: 23. 09. 2009. (04:17)

Re: Udruge

#4 Post Postao/la koltrina »

TO Tata-mata, ožežite imamo zašto, oni jedu naš kruh a ne mi njihov. :b7: :a7:
Avatar
etna
Postovi: 100
Pridružen/a: 22. 11. 2009. (06:13)
Lokacija: pod zemljom

Re: Udruge

#5 Post Postao/la etna »

Ovaj starčić me podsjeća na moga djedicu haaaa haaaa. :a3: :a4:
Avatar
pipecro
Postovi: 22
Pridružen/a: 15. 12. 2009. (00:53)
Lokacija: Trpanj, Peljesac

Re: Udruge

#6 Post Postao/la pipecro »

A mora bit srdacan, obecali su mu da ce ga ponovo primit u pionire ako bude dobar...
IMPERARE SIBI MAXIMUM IMPERIUM EST
(vladati nad sobom najveca je vlast)
Avatar
etna
Postovi: 100
Pridružen/a: 22. 11. 2009. (06:13)
Lokacija: pod zemljom

Re: Udruge

#7 Post Postao/la etna »

Mislim da je ovaj nasmješeni prošao prvi razred, biti će od njega nešto u njega treba ulagati, to je nada. :a3: :a4:
Avatar
etna
Postovi: 100
Pridružen/a: 22. 11. 2009. (06:13)
Lokacija: pod zemljom

Re: Udruge

#8 Post Postao/la etna »

Za popizdit koji publicitet dobivaju ovi antiHrvati. :place: :a4: mislim na dubrovačka a bogami i na sva hrvatska glasila. :vjesala:
Avatar
007
Postovi: 36
Pridružen/a: 20. 12. 2009. (00:10)

Re: Udruge

#9 Post Postao/la 007 »

vidi samo dubrovački vjesnik.
kad je bio dan dubrovačkih branitelja onda se o braniteljima pisalo samo dan-dva, a ova slika od ... je bila na naslovnici dubrovačkog najmanje četiri dana...
netko je gore komentirao "ovi sve mlađi i mlađi", da možda nemaju kakav lijek za pomlađivanje
Avatar
etna
Postovi: 100
Pridružen/a: 22. 11. 2009. (06:13)
Lokacija: pod zemljom

Re: Udruge

#10 Post Postao/la etna »

Koltrina je pisa da su sve mladji, a oni su kao amebe samo se množe. :a4:
Odgovori